tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

 

Zuz N 1

Ostatní kočky ve vesnici mi říkaly Marylin. Vždycky jsem si myslela, že je to podle Marylin Monroe, protože jsem tak krásná, ale prý existuje ještě nějaký Manson…?!!

Dobře, uznávám, že jsem měla nějakou škaredou srst a pořád mě něco svědilo, ale tatínkovi to bylo jedno, tak jsem si myslela, že je to tak normální. To jsem ještě bydlela ve vesnici za Prahou a myslela jsem si, že mě tatínek má rád. Pak mě ale srazilo auto a já se několik dní ploužila před domem s bolavou nožičkou a zlomeným ocáskem, mňoukala jsem pod oknem… a tak mi tatínek nakonec zavolal pomoc. Tak přeci mě měl rád!!!!

Jenže pak jsem slyšela, jak té hodné paní z  Kočičího domu Kocour Felix říká, že má „toho kripla ubít, ať to má za sebou“!!!! Paní rychle vytáhla přepravku, já tam skočila, na nic jsme nečekaly a jely pryč. Pár dní jsem byla ještě smutná, kolem bylo moc koček, ale pak jsem se dostala do bytu k nové mamince a rychle mě to přešlo. Naučila jsem se jíst kapsičky (vy jste věděli, že existuje i něco jiného, než granule??), čůrat do nějaké bedýnky, nechat se hladit a spinkat s maminkou v posteli – to mi jde vůbec nejvíc. Semtam se ještě něčeho leknu, protože když třeba hodně bouchnou dveře, bojím se, že zase přijde ten zlý pán, ale maminka mě pak chová a utěšuje mě, tak se k ní schoulím do náruče a je mi hezky.

Maminka má doma taky takovou zvláštní velkou lesklou věc a vždycky, když jdu kolem, se tam objeví fakt škaredá kočka, nemá skoro žádné chlupy a vypadá dost slizceL Ptala jsem se na to maminky a ona řekla, že ta kočička měla plíseň a protože jí její bývalý páníček neléčil, vypadaly jí všechny chlupy. Teď už je prý zdravá a brzy by jí všechny chlupiska měly dorůst. Pak mi ještě řekla, že ta věc je zrcadlo a tamta kočka že jsem prý já…. To jsem nepochopila, ale už jsem se neptala.

A potom mi maminka taky vysvětlila, že vlastně žádná moje maminka není, že mě měla jenom v dočasné péči, abych se uzdravila a pravou maminku prý teprve budu mít. Nevíte o nějaké volné?? A kdyby měla ještě jinou kočičku, mohly bychom spolu spinkat všechny třiJ

Zuzanka

 

PS: Kdybyste mi chtěli zavolat, tak spíš tetě Hance na 728 193712 nebo jí napište na  psoz@seznam.cz 

Zuz N 2

Zuz N 3