tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

S4

Asi půlroční sladkou a mazlivou tříbarevku Sárinku pravděpodobně někdo vyhodil z domova - možná proto, že byla zraněná a jejím majitelům bylo líto peněz za veterinu. Však on ji někdo najde a postará se... Začátkem března ji našla jedna paní v Úvalech u Prahy. Z ničeho nic se ocitla na její zahradě a nikdo z širého okolí neznal ji ani jejího majitele. Kočička držela přední tlapičku ve vzduchu a poskakovala po třech. Zblízka pak bylo patrné, že tlapka je nepřirozeně zkroucená. Nicméně kočička přes svůj hendikep byla strašně milá, mazlila se s paní a bylo jasné, že miluje lidi a je zvyklá s nimi bydlet.

Paní ji ale doma mít nemohla, protože její pes kočky pronásleduje, a tak ji přivezla do Prahy, kde ji svěřila do péče PSOZ. Náš veterinář ihned udělal rentgen a zjistil asi tři neděle starou trojnásobnou(!!!) zlomeninu po celé délce tlapky: nechceme si ani představit, co chudinku Sárinku muselo potkat. Bylo rozhodnuto, že tlapku už zachránit nepůjde a bude nutno ji amputovat. To se stalo 4.3. a už den po operaci kočička jedla a mazlila se. Pak jsme ji převezli do domácího depozita ke slečně , která má z našeho útulku tři kocourky a od té doby je Sárinka v péči jich čtyř. Se slečnou spí v posteli a nebo jí přede na břiše večer u televize, na kocoury občas zavrčí, aby si uvědomili, že si od nich nedá nic líbit (a oni jen tiše obcházejí a jen občas se o ní na důkaz přízně otřou hlavičkou:-)) To, že nemá jednu přední nožku Sárinka moc nevnímá - je to úžasné optimistické kotě. 

Zdálo by se, že pomoc nepotřebuje, ALE...: jednak pro ni hledáme trvalý domov, nyní má jen ten dočasný, i když báječný. A rozhodně se třemi nožkami nemůže nikam ven. 
A dále moc prosíme, pokud můžete, o příspěvek v jakékoli výši (opravdu každá stokoruna pomůže) na její operaci a léky - to bude celkem asi 5.000 Kč, což je bohužel v současné době dost nad rámec našich běžných možností. Číslo účtu PSOZ: 179 500 872/0300. Moc děkujeme!

S1

S2

S3