tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Kocour fleky na zádech

Velice naléhavě prosím: pomozte zachránit život tomuto kocourkovi - snad ještě není pozdě! 
Z našeho útulku Kocour Felix si dvojice mladých lidí (Češka a Moldavec) osvojila 13.1. dvě koťata stará necelé čtyři měsíce - bíločernou holčičku a tohoto jejího bílého brášku s nezaměnitelnými mourovatými znaky. Bohužel když jsem je po dvou dnech kontaktovala, ukázalo se, že je vše jinak - koťata si vzal Moldavec, ale ona si je nechala napsat na sebe, protože se ví, že cizincům, kteří zde nemají trvalý pobyt nebo českou rodinu, kočky nedáváme. Následně přestali komunikovat a já jsem zjistila, že ona má trvalé bydliště na Úřadu MČ Praha 10 a jím nahlášené přechodné bydliště vůbec neexistuje. Mám na ně mobily, ale nereagují na nic. Pomocí SMS jsem jim sdělila, že to předávám policii (včetně cizinecké). Poté v neděli 15.1. se na Praze 4, v ulici Ploštilova (slepá k lesu) našlo malé kotě, holčička, která šla od lesa, zmrzlá a hladová. Přidala se k paní, která má kočičky ráda a ta ji odnesla do blízkého útulku Šanta kočičí. Tam jsem ji objevila na jejich webu a došlo mi to: Moldavec, aby se zbavil důkazu o svém podvodu, koťata vyhodil v lese, který sousedí s ulicí Ploštilova.

Kočička měla štěstí - už je zpět ve Felixovi (a je to na plných 100% ona!). Ale její bráška, pokud neměl obrovské štěstí, tak umírá v lese zimou a hladem nebo někde před domem někoho, kdo není tak hodný, jako paní, co našla jeho sestřičku. 
Prosím, pomozte najít hlavně jeho - má velmi typickou kresbu (viz foto). 
Ale pak též, pokud máte nějaké vhodné kontakty, ty dva parchanty - Češku a Moldavce - kteří koťátka podvodem získali a pak jim bez nejmenšího záchvěvu svědomí připravili příšernou smrt!!!! 
Češka se jmenuje Hana Havlíčková a má bydliště na MČ Praha 10. Jméno Moldavce neznám, ale ona ano! 
Moc děkuji za jakoukoli pomoc a jsem na příjmu - 728 19 37 12 nebo psoz@seznam.cz 
Hanka Janišová