tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Sisi
Nádherná, dlouhosrstá, mladá kočička Sisi určitě měla dříve svého člověka. Lidi má totiž ráda. Přesto se jednoho dne ocitla v lokalitě, kde krmí (a také kastruje) místní kočičky paní Renata z PSOZ. Paní Renatě bylo jasné, že tato kočička není místní "divoška", že ji zde asi někdo vyhodil, a tak se ji snažila odchytit. Chytrá Sisinka ale ne a ne vlézt do sklopce. Nakonec, po asi dvou týdnech, se Renatě podařilo získat Sisinčinu důvěru a chytila ji do ruky. Jenže na veterině se potvrdilo to, co Renata už tušila - že kočička je vysoce březí, dokonce těsně před porodem. Renata si ji tedy vzala k době domů, s tím, že ji nechá porodit a odkojit a po naočkování se budeme celé rodince hledat domov. Jenže se ukázalo, že to nebude jednoduché.

Kočička pět dní nejedla, byla apatická a bylo jasné, že jí je něco vážného, jinak by si u paní, kterou znala, zvykla do dvou dnů. A tak se jelo znovu na veterinu - Sisinka zde byla tři dny na kapačkách a dostala antibiotika, která neškodí nenarozeným koťátkům. Také jí zde zavedli jícnovou sondu, aby mohla přijímat potravu - to je u nastávající maminy strašně důležité. A dostala i speciální výživu.

Paní Renata se v dalších dnech vzorně starala, krmila každé dvě hodiny sondou, až kočička konečně začala sama jíst. Nyní je už v pořádku a každým dnem se čeká příchod koťátek - je zjevně ráda, že je může porodit v bezpečí domova. 

Jenže celá veterinární péče stále PSOZ skoro 7000 korun a to je nyní, kdy máme v útulku přes 150 kočiček a v depozitech pět rodinek, pro nás opravdu strašná částka. Z toho, co nám běžně dávají hodní lidé jakž takž pokrýváme provoz útulku, ale toto je hodně navíc... Abychom tedy mohli pomoci i dalším kočičkám, které budou potřebovat zvýšenou veterinární péči, dovolujeme si poprosit Vás všechny, kdo milujte kočičky, o pomoc. A pomůže opravdu každá stokoruna! 

Pokud máte chuť přispět na Sisinku a její děti, ale tím i na další kočičí maminy v nesnázích, prosíme, pošlete jakoukoli částku na účet: 179500872/0300. Heslo "Sisi". 
Moc děkujeme! 

A pokud byste chtěli Sisinku a její děti nebo další rodinky osobně vidět, zavolejte nebo napište, ráda to zařídím. 
Hanka Janišová a všichni z útulku Kocour Felix 

S IMG 0838

S received 10209472086818859S may022017085050