tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Per 1
Perníček je odrostlé kotě, odhadem tak desetiměsíční. Našli ho jedni lidé ležet na zemi na sídlišti v Praze 8 - podle všeho vypadl z okna nebo balkónu (mimochodem, na plakátky, které tam pak vylepili nikdo nereagoval...). Kocourek se snažil z místa odplazit, ale nešlo mu to. Nálezci pochopili, že je těžce zraněný. Volali PSOZ a protože byla sobota večer, poslali jsme je s kocourkem do Vet centra Stodůlky, s nímž často v podobných případech spolupracujeme. Perníček, jak ho pojmenovali, byl úžasný - přes to, že ho zranění muselo hodně bolet, předl cestou a strkal lidem hlavičku do dlaně. V nemocnici jej vyšetřili a zjistili, že má na několikrát zlomenou nožku - naštěstí jen jednu. Hned si jej tam nechali a druhý den jsme se domluvili na operaci. Nebylo jisté, zda kocourkovi nožičku zachrání nebo jestli o ni přijde.

Naštěstí se operace krásně povedla, nožka zůstala a je i funkční. Nyní Perníček bydlí, zatím v dočasné péči, u jedné naší spolupracovnice v Roztokách u Prahy. A tato hodná paní, která už má jednu kočičku z útulku PSOZ, uvažuje, že si Perníčka nakonec nechá. To by bylo skvělé, nicméně zatím veškerou léčbu samozřejmě platí PSOZ. 
Jenže i přes přátelské ceny, které nám na této klinice poskytují, stála operace a vše související skoro 11.000 Kč. A to je pro nás, zejména v současné době "kitten boomu", opravdu šílená částka! 
Pokud máte chuť pomoci, abychom kvůli záchraně Perníčka nemuseli ošidit další kočičky a kocourky, moc prosím pošlete jakoukoli částku na účet PSOZ 179500872/0300 - heslo "Perníček". I malá částka může hodně pomoci! 

Za všechny kočičáky, které díky vám dokážeme zachránit, moc děkujeme! 

Hanka Janišová a všichni z PSOZ 

Per 2

Per 3

Per 4

Per 5