tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Eden

Ve Vršovicích objevila jedna paní několik kočiček, většinou koťátek, které tady asi někdo vyhodil a živoří tady na dost nevhodném místě bez pravidelného krmení. Paní kontaktovala PSOZ a naše spolupracovnice Markéta se tam jela podívat a zjistila toto:

"Je to u Kubáně ve Vršovicích (mezi hokejovým stadionem a budovou PRE). Kočičky jsou tam čtyři, co jsem viděla (1 černá, 3 černobílé). Plaché a hladové. Zázemí mají pod prkny ve vlhku a tmě :( Bylo už šero, tak fotka jednoho plašánka je jen pro představu, kde mají misky. Blbé je, že to je dost otevřené místo, přes den frmol, a soukromý pozemek stadionu, boudička se tam moc nedá nikam dát. Právě i misky jsou raději schované."

nyní tedy nejprve naléhavě sháníme lidi, kteří bydlí poblíž a mohli by je krmit (granule klidně dodáme, jinak i částečně ze svého) a zjistit tak podrobnosti a zabezpečit, aby nebyly podvyživené. pak bychom to řešili dál, zejména kastrace a hledání domovů především pro koťata a nějakého slušnějšího bydlení na místě pro dospěláky, pokud to na místě bude vůbec možné. prostě aby nakonec část z nich neskončila pod auty a zbytek neumřel hlady.

Pokud tedy bydlíte poblíž a měli byste chuť pomoci, napište prosím na psoz@seznam.cz kontakt na sebe a které dny v týdnu byste tam mohli chodit. Věřím, že společně zvládneme zajistit, aby se jim žilo konečně lépe.

děkuji

Hanka Janišová, PSOZ

Eden

Eden 2