tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Kočky v ohrožení
V obci poblíž Lázní Mšené (nemohu jmenovat, protože při prozrazení by přišli o život), se vyskytuje v jednom objektu kočičí rodinka - maminka a dvě odrostlejší ko´tata. Místní je mají "na myši", tím pádem kočičku nechávají pořádk dokola rodit a neřeší úmrtnost koťat. Kastraci zásadně odmítají! Majitel hrozí, že pokud někdo kočiku sbere a vykastruje, zabije ji i stávající ko´tata (jednomu před pár měsíci před svědky rozšlápl hlavu!!!) Kočky také prakticky nekrmí a i v mrazech spaly jen venku pod stříškou.
Je nutné je nalákat někam z dohledu a odchytit, ale není to jenoduché, je třeba je zatít krmit mimo dohled a pak tam chytit, jinak to mená šanci na úspěch. Konkrétní adresu sdělímtomu, kdo by se celé akce ujal. ALE POZOR - SPECHÁ TO!!!! Mamina bude pravděpodovbně během dvou týdnů rodit. Slečna, která to původně iniciovala to bohužel prokaučovala (odmítla sdělit přesnou adresu), takže TEĎ TO HOŘÍ!
Pokud máte někdo možnost se do toho neprodleně pustit, prosím  napište mi na psoz@seznam.cz nebo zavolejte na 728 193 712.
Hanka Janišová, PSOZ