tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Prosíme pomozte zachránit mourečka Milo! Jinak se stane kočičí obětí ruské války.

 

Je šílená doba - na ruskou anexi Ukrajiny začínají kromě lidí doplácet i zvířata, mimo mnohá další též kočky.

Konkrétně například sladký, mazlivý osmiměsíční moureček Milo. Je to nalezenec od popelnice, který měl to štěstí, že se dostal do dočasné péče k jedné velice hodné studentce, spolupracovnici PSOZ, která se o něj úžasně stará. Bohužel měl i smůlu, že u něj na začátku ledna vypukla ta příšerná nemoc – FIP. A měl zase štěstí, že se našel známý oné studentky, podnikatel, který slíbil neuvěřitelně drahou léčbu (cca 25.000 Kč měsíčně po dobu téměř tří měsíců) platit. Bohužel – ten mladý muž je Rus a žije v Rusku. Za válku není ani v nejmenším odpovědný, naopak jej samotného a jeho podnikání velmi poškozuje. Přesto byl rozhodnut i dál platit kocourkovu léčbu, ale nemůže, bankovní převody z Ruska do Evropy jsou od teď znemožněné…

Zatím jsme slečně dali pár prášků, aby překonala období, než to nějak vyřešíme. Jenže náš útulek je na tom nyní finančně velmi špatně, a tak je pro nás nemožné zaplatit ještě skoro celý měsíc léčby, tedy cca 25.000 Kč. Jenže Milo je úžasný kocourek a zaslouží si žít!!!!

 

A tak se obracíme na vás, hodné lidi, kteří milují zvířata, s velikou prosbou: pomozte mourečku Milovi přežít! On by opravdu umřít nemusel, léčba mu krásně zabrala, jenže když se vysadí, tak do 14 dnů zemře.

Pokud chcete a můžete pomoci, pošlete prosím jakýkoli obnos na účet 179500872/0300.

 

Všem, kteří mu pomůžete předem nesmírně děkujeme a samozřejmě rádi pošleme fotky či videa, až bude doléčený i v průběhu zbytku léčby.