tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Začátkem letošního března zavolal do Pražského spolku ochránců zvířat pán, který nám sdělil, že v Klánovicích zemřela stará paní a na pozemku jejího domku po ní zůstalo asi 10 nekastrovaných koček. Prý se tam každý rok narodí koťata, ale většina z nich nepřežije – když vylezou ze zahrady, roztrhají je psi, kteří chodí okolo. Pán řekl, že kočky jezdí dvakrát týdně krmit, ale víc nestíhá. Stará paní nebyla jeho příbuzná, pouze ji znal a kočiček je mu líto...

Obrátili jsme se na klánovickou paní starostku s návrhem, že bychom kočičky odchytali a vykastrovali, aby koťátka už tak strašlivě neumírala. Paní starostka nám ihned vyšla vstříc a zajistila možnost vstupu na pozemek. Tam jsme se byli 23.3. podívat a zjistili jsme, že stará paní žila a kočky dodnes žijí mezi neuvěřitelnými hromadami odpadků. Přesto jsou kočičky zjevně zdravé, jen strašlivě hladové. Další paní z Klánovic, kterou oslovila paní starostka, se uvolila, že je bude chodit pravidelně krmit. JENŽE! Pražský spolek ochránců zvířat nemá dost peněz, aby kastraci a krmení financoval a Klánovice bohužel tohle v rozpočtu nemají a už vůbec si nemohou dovolit to financovat nyní, kdy je třeba především řešit pomoc uprchlíkům z Ukrajiny.

A tak moc prosíme vás všechny, kdo kočičky milujete a chcete jim pomáhat, abyste nám pomohli financovat kastrace a krmení těchto deseti kočičích sirotků z Klánovic! Celková částka, kterou to pravděpodobně bude stát činí 25.000 (odchyty, odblešení a odčervení, kastrace a krmení na místě). Po kastraci jim budeme hledat nové domovy.

Pokud chcete a můžete pomoci, pošlete prosím jakoukoli částku na účet 179500872/0300. Heslo: Klánovice.

Jakékoli bližší informace rádi poskytneme prostřednictvím mailové adresy psoz@seznam.cz