tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Existence útulku pro opuštěné kočky Pražského spolku ochránců zvířat v Klecanech u Prahy je opět vážně ohrožena! A tím jsou ohroženy i životy kočiček, kocourků a koťátek, které jsou obyvateli útulku. A nejvíce životy těch, kteří jsou ještě na ulici či u popelnic a bez naší pomoci by nepřežili, nejvíce letošní koťátka.

Proč? Protože nejprve kvůli nedávné době covidové přišlo spousta lidí i firem, kteří nám pomáhali, o velkou část příjmů a přestali pomáhat útulku, protože si to už nemohli dovolit. A nyní se vše zdražilo v důsledku války na Ukrajině, a tak přestali pomáhat další lidé, ale přitom i útulek musí platit za vše daleko víc, než dříve.

Výsledkem toho všeho, je naprosto žalostný stav účtu, kvůli němuž už nyní budeme muset omezit veterinární péči a přestat přijímat – pokud se nestane zázrak a nenajdou se další hodní lidé, kteří ještě mohou a chtějí pomáhat. Přitom dosud jsme na rozdíl od většiny ostatních útulků stop stav neměli. Jenže pokud se situace nezlepší, nebude už ani na energie, ani na nájem a nakonec ani na jídlo pro naše svěřence.

Prosím, nedopusťme, aby museli zemřít jen pro to, že by nebyly peníze! Komu z vás nejsou opuštěné kočičky lhostejné a může si to ještě dovolit, prosíme, POMOZTE!

Když se nás spojí hodně, pak i každá malá částka bude velkou pomocí!

https://www.donio.cz/prosime-pomozte-nam-zachranit-utulek-kocour-felix