tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Chantallku k nám lidé přinesli v den naší každoroční Vánoční akce. Původně to vypadalo, že má nějakou rýmu, pak se z toho ale vyklubala FIP. Bohužel se k ní léčba nedostala včas a tak Chantalle virus pronikl až do nervové soustavy a ona oslepla. Neuro případ slepé kočky jsme v útulku ještě neměli. Nevěděli jsme, jestli Chantalle bude ještě vidět, jestli se ntrápí, jestli by pro ní uspání nebylo vysvobozením od nedobrého života. Ale Chantalle i přes slepotu žít chtěla. Vrněla při sebemenším dotyku, hrála si, skotačila, akorát nechtěla jíst. Museli jsme to s ní zkusit. Zvýšili jsme tedy dávkování léku na FIP a čekali. Zezačátku Chantalle nevypadala nic moc, neviděli jsme moc pokroky, ale pak to přišlo. Očička se pomalu začala čistit, už nebyly tak zakalená, jako předtím. Chantallka začala vidět a pak i sama jíst.
Dnes je Chantallke přibližně ve třetině léčby. Z původně mizerně vypadajícího osmisetigramového kotěte je z ní jednoapůlkilová kočka. Hraje si, jí a mazlí se. Jak mohlo kotě s FIP přežít někde venku nevíme, spíš jí asi někdo vyhodil.
Jenže neuro FIP je pro náš útulek velmi náročná na finance. Aby Chantalle žila a nemuseli jsme kvůli tomu ohrozit ostatní kočky, bude potřebovat vaši pomoc. Přispět na Chantallku můžete na účet 179500872/0300 nebo pomocí QR kódu zde v příspěvku. My i Chantallka vám moc děkujeme!