tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Valentýn je jeden z nejmazlivějších kocourků, které jsme v našem útulku měli. Asi žil původně s lidmi, ale buď jej vyhodili nebo se ztratil – tak či tak se začátkem letošního února najednou objevil u kolonie volně žijících koček v Brandýse. Paní, která tam kočičky krmí se jej hned všimla - nejen proto, že na rozdíl od ostatních strávníků nebyl vůbec plachý, ale hlavně proto, že místo pravého očička měl jen velkou krvavou ránu (na fotce již z nejhoršího vyčištěno). Odchytila jej tedy - bylo to právě na Valentýna - a obrátila se na PSOZ, jestli bychom se o něj mohli postarat. Samozřejmě jsme neodmítli a kocourek hned druhý den jel ke skvělému specialistovi na oči, MVDr. Marxovi. A výsledek byl jasný – očičko je těžce zraněné, nekrotické a musí ven. Nechali jsme jej tedy odoperovat. Operace byla spěšná, ale, přesto, že je na nás pan doktor hodný, se vším stála přes 4.000 Kč. A to je pro nás v současné době, kdy se všechno co kočičky potřebují, strašlivě zdražilo, veliká částka.

Kocourek je nyní již po úspěšné operaci a dokonce ve výborné dočasné péči - paní krmička, která jej zachránila, se rozhodla, že se o něj bude po operaci starat.

Abychom však mohli příště pomoci dalšímu kocourkovi nebo kočičce s finančně náročnou veterinární péčí, moc prosíme hodné lidi, aby nám na operaci kocourka Valentýna přispěli. Každá stokoruna velice pomůže a nám to umožní zachránit někoho dalšího. Pokud tedy chcete a můžete, pošlete prosím jakoukoli částku na účet 179500872/0300, heslo Valentýn. Moc za všechny ty, které nám pomůžete zachránit, děkujeme!