tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

FIP - odvěký nepřítel všech koček a jejich záchranářů. Tahle doba je těžká, jak pro obyčejné lidi, tak i pro ty, kteří se snaží pomoci těm, co si sami nepomůžou. Náš útulek se už několik měsíců pohybuje v šílené finanční situaci. Dnes přišla rána - Naty má suchou FIP. Naty je kočička z Vysočan, kterou jsme k nám přijali v roce 2020. Natka se ocitla na ulici s jednou kámoškou a se svou dcerou. Bohužel, jak se snažila přežít a najít něco k jídlu, připletla se ke špatným lidem. Žila na starém vysočanském nádraží a různé rány a nadávky pro ní nebyly žádnou vzácností. Jak dlouho tam chudinka přežívala, nevíme. Každopádně před vánoci roku 2020 konečně poprvé zažila pocit bezpečí, tepla a plného bříška. Jenže lidem nevěřila a nevěří jim doteď, tak byla odsouzená k dlouhému pobytu v útulku. Zvykla si tu u nás, chodila ven do voliér, nebo spinkala v pelíšku, sledovala nás z povzdálí.

Jenže letos začala Naty chřadnout, zkoušeli jsme s ní různé věci, nic nezabíralo až dnes veterinářka došla k diagnóze, která mnohé kočičí záchranáře pošle do kolen - suchá FIP. Stojíme tedy nad velkým rozhodnutím - buď do Naty investujeme přes 15000 a ohrozíme tím chod našeho útulku nebo Naty na tomhle světě už nedostane další šanci. Jaká je cena kočičího života? Jak se rozhodnout v takové situaci? Momentálně tahle otázka není v našich rukou, ale ve vašich. Víme, že mezi našimi sledujícími máme mnoho lidí se srdcem na pravém místě, kterým život takové utrápené duše, jako je právě Natka, nebude lhostejný. Proto prosíme každého, kdo má možnost a chuť, aby poslal pár korun na Natálky léčbu. Věříme, že tu mezi vámi je spoustu dobrosrdečných lidí, díky kterým Naty bude moct zahájit léčbu a získá další léta na tomhle světě.

Jaká je cena kočičího života? Pro člověka to může být pár korun, pro Naty to znamená rozdíl mezi životem a smrtí. Pokud byste Naty chtěli přispět na léčbu, můžete tak účinit na účtě 179500872/0300 nebo skrz QR kód. Všem skvělým lidem moc děkujeme!