tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Už to vypadalo, že máme ještě chvilku klidu před začátkem kotěcí sezóny, když se k nám dostala tahle kauza. Všechny pochází z "depozita" jedné kočkařky, která žila v průmyslové zóně v Praze v garsonce. Paní se o kočky starala, ale bohužel se to zvrtlo. Zvrtlo se to až do takové míry, že k ní přijela KVS a nařídila kočky zabavit.
Když jsme souhlasili s jejich příjmem, rozhodně jsme nečekali takovou katastrofu. Přijali jsme osm zvířátek, ze kterých je víceméně zdravá jen jedna kočka. Jedno koťátko bohužel už není mezi námi.
Mezi kočkami je maminka, která měla dvě přibližně dvoutýdenní nemocná koťátka. Ona i její děti byli nemocní, koťátka měla zalepený nos i oči, špatně se jim dýchalo. Maminka měla zanícené mléčné, takže pro koťátka ani neměla mléko. Pro jedno ze dvou koťátek už bohužel bylo pozdě. Už když se k nám dostalo, bylo celé studené, umíralo, nechali jsme ho tedy bezbolestně odejít. Malá Viki, se ale statečně poprala s nemocí a teď už začíná prospívat. Maminka ji kojit nemůže, takže jsme každé tři hodiny v krmící službě.
Kocourek Mimi oproti ostatním vypadá ještě dobře. Bohužel ale ani on není zdravý, divně chodí. Bude ho příští týden čekat vyšetření, snad to nebude nic vážného.
Další je párměsíční kotě, je na tom velmi špatně. Ale má vůli žít, pořád by se jen mazlil. Bez boje to s ním nevzdáme.
Merli je zubožený huňáček. Byl celý zadredovaný, hrozně smrděl. Je to ale mazlík a klidný kocourek, je na dobré cestě. Kocourek Mimi plete nožkami, divně chodí. Bude ho příští týden čekat vyšetření. Kočička Lili oproti ostatním vypadá sice dobře, bohužel jí pro změnu za cca dva nebo tři týdny čeká porod a péče o koťátka. Dvanáctiletá bengálská kočka je hubená, ale zároveň napuchlá, tu také čeká podrobné vyšetření. A poslední kočička Micinka, vypadá zdravotně v pořádku, ovšem situaci snáší špatně psychicky.
Se všemi nás čeká spoustu práce a výdajů. Takoví chudáčci nás budou stát desetitisíce. Bez vaší pomoci jim nemůžeme dopřát život, jaký si zaslouží.Pokud byste chtěli na kočky přispět, můžete tak účinit na účtě 179500872/0300 nebo pomocí QR kódu, do poznámky "7 koček". Všem moc děkujeme!