tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Asi dvouletého, bílomourovatého kocourka, kterému jsme v našem útulku dali jméno Simba, našli 1. dubna strážníci Městské policie v Říčanech. Původně si mysleli, že je mrtvý, ale ukázalo se, že žije, ačkoli má (zřejmě po nárazu auta) rozdrcenou čelist a vyhřezlé očičko. Později se ukázalo, že má i vyražené zuby a krvácí do dutiny ústní. Strážníci jej ihned vzali na místní veterinu, kde doktor provedl operaci rozdrcené čelisti a zašil mu víčko vyhřezlého oka, protože tím by se mohlo (snad) stát opět aspoň částečně funkčním. Poté volali k nám do útulku Kocour Felix v Klecanech, zda bychom se o kocourka po operaci postarali. Souhlasili jsme, a tak nám jej dovezli. Byl ještě částečně v narkóze a moc nevypadl, že by přežil. Ale už druhý den si sám sedl, mazlil se a bylo jasné, že má vůli žít. Vzali jsme jej na kontrolu k našemu veterináři a ten řekl, že oko se nakonec zřejmě bude muset vyndat. Ale hlavně kocourek nemohl s operovanou tlamičkou jíst, a tak bylo nutné mu zavést jícnovou sondu. To však už Říčany zaplatit nemohly, a tak to bylo a cokoli dalšího také bude na nás. Ale přece jej nenecháme zemřít, když se sám tak strašně snaží žít! Je to nesmírně přítulný, mladý kocourek.

Naše výdaje na veterinu však zatím činí zhruba 3.000 Kč, a ještě se zřejmě zhruba o 3.000 Kč zvýší. Prosíme tedy všechny hodné lidi, kteří si to v dnešní době ještě mohou dovolit o příspěvek na zavedení jícnové sondy a brzkou operaci očička! Každá částka velmi pomůže!

Účet: 179500872/0300, heslo Simba z Říčan.

Moc vám děkujeme a jakékoli informace o tom, jak se Simbovi daří vám rádi zašleme nebo je posléze najdete na našem FB a instagramu. A pokud byste tušili, kdo je majitelem Simby, dejte mu o něm prosím vědět, ať nám napíše nebo zavolá, jestliže o něj má ještě zájem.