tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Ahoj lidičky,
jmenuji se Luna. Jsem asi rok stará kočicka. Narodila jsem se na okraji Berouna, v areálu mezi náklaďáky. Od miminka jsem velká bojovnice a ze všech sourozenců jsem přežila jenom já. Cele léto a podzim jsem strávila venku sama a hladová.
Před Vánoci jsem však našla útočiště v jednom autoservisu, kde si mi hodný zarostlý pán dal najíst a teplou deku. Oplatila jsem mu to pomazlením a on mi pak každý den plnil misku. V lednu mě ten pan posadil do auta a odvezl mě za svou rodinou. Čekali tam na mě dvě roztomilé děti a moc milá paní, která mi hned dala misku s papáním a teplý pelíšek. Ta paní na mne tak hezký koukala, hladila mě a já jsem věděla, že se do mě okamžitě zamilovala. A tak jsem našla svůj domov.
Druhý den začalo veterinární kolečko a koupání. I to jsem zvládla na jedničku. Pak přišlo první očkování, to se mi už tolik nelíbilo – měla jsem po něm teplotu, ale moje dvounohá maminka u mne spala na zemi, aby věděla, ze jsem v pořádku a hlídala mě.
Já si všechny zamilovala a všichni miluji mě, dokonce mi dovolili spát s nimi v ložnici a lidské mládě mi dokonce věnovalo svou postýlku, abych mu byla nablízku.
Byla jsem u svých lidí už tři měsíce, už mi bylo 11 měsíců tak se rozhodli nechat mě vykastrovat. 30. března jsem podstoupila kastraci, po narkóze mi taky nebylo dvakrát dobře, ale opět se o mne všichni starali. Při vyndání stehů se však stalo něco, co maminka nečekala. Paní doktorka ji řekla, že mám v bříšku tekutinu. Pak udělala různá vyšetření a řekla, že to je určitě FIP!
A to už se pak všichni věnovali mamince, protože ta spadla pod stůl... Pak moc brečela a svírala mě v náručí... Nakonec se dozvěděla, že FIP se dá už dnes léčit, jenže léčba stojí takovou spoustu peněz, kterou moji lidé nemají. Kdyby měli, dali by cokoli, ale takhle mohou dát jen část a co dál??? Moc prosím vás všechny - pomozte jim mě zachránit! Já bojují, ale bez téhle drahé (a jediné možné) léčby to nezvládnu!
Maminka se obrátila na Pražský spolek ochránců zvířat a ten uspořádal sbírku na mé uzdravení. Pokud mi tedy chcete pomoci, prosím, pošlete, i třeba jen malou částku, na účet 179500872/0300 na k tomu napište, že je to pro mě – kočičku Lunu.

Za sebe a za své lidi vám z celého srdíčka děkuji!

Luna