tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Snažíme se

Laura je naprosto úžasné, mazlivé odrostlé kotě. Proto je naprostou záhadou, jak se mohla ocitnout uprostřed lesa, nejméně tři kilometry od nejbližšího lidského obydlí. Určitě ji tam musel někdo donést a vyhodit, protože takto přítulná kočička by tak daleko od svých lidí sama nikdy nešla. Co ale horšího – musel se jí takto zbavit, když byla těžce zraněná a vystavit ji tak pomalé smrti na sepsi nebo roztrhání lesním zvířetem. Kočička totiž měla těžce zraněné obě zadní tlapky – zřejmě ji něco ukouslo nebo rozdrtilo na obou všechny prstíčky, takže nemohla běžet, jen se plazila. Navíc měla už na obou tlapkách nekrózu tkáně v pokročilém stavu, takže takto musel trpět už několik dní.

Naštěstí ji 1. května našli hodní lidé, kteří byli v lese na výletě. Volali hned do PSOZ a na naše doporučení ji zavezli do Libiše, na veterinu, se kterou spolupracujeme. Paní doktorka hned přistoupila k operaci a ta se podařilo – ale jen den navíc, a bylo by bývalo pozdě!

Nyní je kočička v našem útulku Kocour Felix v Klecanech, kde jí tlapičky převazují a co hlavně – učí je bez prstíčků chodit. Dostala takové malé ponožtičky a velice se s „tetami“ snaží! A už nyní hledáme někoho, kdo by jí po doléčení poskytl domov – samozřejmě v bytě, protože ačkoli Laura bude zřejmě docela dobře chodit, na pobyt venku to nebude.

Bohužel operace a další veterinární péče (ačkoli paní doktorka pro útulek dělá velmi dobré ceny!), přišla skoro na 8.000 Kč, a to jsou pro nás v dnešní šílené době veliké peníze. Proto prosíme ty z vás, kdo si to ještě mohou a samozřejmě chtějí dovolit, o finanční příspěvek na operaci a léčbu kočičky Laury. Účet 179500872/0300, heslo Laura.

I malá částka velmi pomůže! A když se nám ty peníze díky vám vrátí, budeme schopní pomoci dalším kočičkám či kocourkům, kteří budou potřebovat takto náročnou pomoc. Moc děkujeme!

Další informace rádi podáme prostřednictvím e-mailu psoz@seznam.cz nebo tel. 728 193 712.

RentgenII

Snažíme se II