tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Mourinka Zuzanka a její dva černobílí kočičí kamarádi King a Zoro nejsou už nejmladší, ale ani moc staří, a vzhledem k tomu, že měli celý život perfektní péči u své úžasné paničky a její dcery, jsou na tom zdravotně i psychicky velmi dobře. Bohužel nejprve jejich milovaná panička a brzy pak i její dcera, která péči o ně převzala, letos zemřely. Kočičí trojice stále bydlí v jejich bytě v Praze 4, ale už dlouho to tak bohužel nepůjde. Syn jejich paničky se o ně obětavě chodí starat, ale domů si je vzít nemůže, kvůli skutečně těžce alergické manželce, ale do útulku je dát nechce, byli by mezi tolika jinými kočkami nešťastní. Pražský spolek ochránců zvířat se mu proto snaží pomoci najít pro ně nový domov. Ideálně pro alespoň dva z nich společný a pro dalšího zvlášť. Jsou to opravdu úžasní kočičáčci a novým majitelům přinesou do života spoustu radosti!
Zuzanka
Mourovatá kočička, 7 let. Kastrovaná a očkovaná. Je dost zvědavá a lidem velmi důvěřuje, takže se určitě brzy skamarádí.

King

Černobílý kocourek, stáří asi 8-9 let. Kastrovaný a očkovaný. Svému jménu moc čest nedělá – žádného dobyvatele nečekejte, King je hodný, klidný a mírný. Miluje hlazení a vůbec lidskou blízkost.

Zoro

Černobílý kocourek stáří asi 9-10 let. Kastrovaný a očkovaný. Prvotní nesmělost z něj padá hned, jak vidí, že se chystá něco k snědku. Lidi miluje a ty, kteří pro něj mají dobré papání, nejvíce.

K vyzvednutí jsou v Praze 4, na Pankráci. Adopční náležitosti jako u kočiček z útulku PSOZ.