tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Oskar

Ztratil se náš 2 roky starý kocour jménem Oskar - plemeno Kartouzská kočka !!
Pokud byste ho zahlédli či o něm získali jakékoliv informace, zavolejte nám prosím na naše telefonní číslo 724313845 nebo napište na email svetlana.vlkova@ardez.cz

Oskar je hodný, ale ne příliš mazlivý nekastrovaný kocourek. Je zvyklý chodit ven a nestalo se poprvé, že se domů z toulek vrátil až po několika dnech. Tentokrát ale poprvé vyrazil a domů se nevrátil za mrazivého počasí. Před posledním odchodem byl delší dobu doma, protože měl nemocnou levou přední tlapku. V době odchodu byl už ale v pořádku a nekulhal, ale je možné že se mu kulhání mohlo vrátit.

Blízké okolí by znát měl. Váží 5,5 Kg. Nemá žádný obojek na sobě. Nemá čip ani tetování. Na pamlsek by se možná nalákat nechal. Je aktivní, má rád pohyb. Voda mu nevadí. Sní cokoliv. Mimo tlapky zdravotní stav dobrý. Jízda autem se mu moc nelíbí. Zima mu moc nevadí. Je zvyklý na pobyt hlavně v bytě.

Pokud byste byli tak hodní, vytiskněte prosím pátrací letáček, který naleznete v příloze emailu a vyvěste ho na nástěnku, do výlohy či na jiné viditelné místo. 


Odměna za nalezení : 2000,- Kč

 

Děkujeme za pomoc, Světlana Vlková, tel: 724313845, email: svetlana.vlkova@ardez.cz