tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Makrouš

Ztratil se náš 5 let starý kocourek (Sibiřská kočka) jménem Makrouš. 
Pokud byste ho zahlédli či o něm získali jakékoliv informace, zavolejte nám prosím na naše telefonní číslo 604230269nebo napište na email vera.synackova@seznam.cz

Kocour se nám ztratil dne 11.1. večer ze zahrady v obci Úvaly, Škvorecká 107. Je to kocour domácí, nemá rád zimu. Rasa Sibiřská kočka, samec. Je mu 5 let. Slyší na jméno Makrouš. Mourovaná srst. Na levé straně krku má mikročip. Číslo čipu: Zatím není k dispozici. Tetování nemá. Velmi hodný a miluje lidi. Povahově je nebojácný, přítulný i k cizím lidem.

Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Váží cca 5 Kg. Žádný obojek na sobě nemá. Měl zlomené pravé ucho - je vidět že není rovné... Je kastrovaný. V minulosti nikdy se takto neztratil. Širší okolí v místě ztráty bohužel nezná. V pohybu je trošičku línější, není to vyloženě atlet. Vody se bojí. Sní cokoliv. Ožírá květiny. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit.

Pokud byste byli tak hodní, vytiskněte prosím pátrací letáček, který naleznete v příloze emailu a vyvěste ho na nástěnku, do výlohy či na jiné viditelné místo.Odměna za nalezení ANO!

Děkujeme za pomoc, Věra Synáčková, tel:604230269, email: vera.synackova@seznam.cz