tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Bertík N

Ztratil se náš 4 roky starý kocour jménem Bertík - plemeno Evropská kočka!!
Pokud byste ho zahlédli či o něm získali jakékoliv informace, zavolejte nám prosím na naše telefonní číslo 603218589 nebo napište na email r.maternova@seznam.cz

Kocour Bertík se ztratil dne 17.12.14 v Květnici. Je možné, že vlezl někomu do auta při vyhazování odpadků do kontejneru před naším domem. V našem autě i spal... Ten někdo ho mohl nechtěně odvézt tam, odkud netrefí zpět. Je čtyřletý, kastrovaný je, dobře živený, chybí mu horní špičák, má zimní srst, ale je pryč už moc dlouho a venku mrzne, už může být vyhublý... Může být v Sibřině, Stupicích, Dobročovicích, Kolodějích, Újezdu nad Lesy, Úvalech.. Letáky v okolí k nalezení nepomohly. Čipovaný, ani tetovaný není. Žádný obojek na sobě nemá.

Váží cca 5 Kg. Je zvyklý chodit ven, nevrátil se z pravidelné procházky. Je zvyklý jak na pobyt doma, tak i venku. Otužilý trochu je. Povahově je opatrný, ale hodný. Na pamlsek by se možná nalákat nechal. Chronický útěkář to není. Okolí v místě ztráty by znát měl. V pohybu je klidnější, ale liný není. Vodě se vyhýbá. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý... Autem umí jezdit.

Pokud byste byli tak hodní, vytiskněte prosím pátrací letáček, který naleznete v příloze emailu a vyvěste ho na nástěnku, do výlohy či na jiné viditelné místo. 

Odměna za nalezení : 1000,-Kč

Děkujeme za pomoc, Romana Maternová603218589, email: r.maternova@seznam.cz