tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Pepíno

Manželský pár, který bydlel v bytě v Chodovické ulici v pražských Horních Počernicích zažil 4. února nejděsivější večer svého života. V 18:25 hodin totiž v jejich bytě začalo hořet a požár se rychle šířil. Paní se především snažila dostat ven svého invalidního manžela a když se pak chtěla vrátit pro svého kocourka, přítulného zrzečka Pepína, už to nebylo možné. Požár se ale prý šířil ze zadní části bytu, takže kocourek možná měls štěstí a podařilo se mu utéci přes balkón - byt je ve čtvrtém patře, takže by skočit jistě zvládnul.

Navíc se prý v bytě zvířecí ostatky nenašly. Je tedy možné a věříme, že i pravděpodobné, že Pepíno je dosud v blízkosti svého domova, nejspíš zalezlý v nějakém úkrytu, z něhož postupně vychází, aby si našel něco k jídlu. je to ale čistě bytový kocourek, takže nemá na ulici šanci v mazech déle přežít. Prosíme vás všechny jménem nešťastné majitelky o pomoc s jeho hledáním!

Jakékoli informace prosím volejte majitelce na 607 599 731 nebo můžete psát na mail PSOZ:  psoz@seznam.cz(ale telefonovat je v tomto případě rozhodně lepší).
Děkujeme
Hanka Janišová, PSOZ