tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Chris

Na Praha 8-Zbraslav, ul. Podlipského se už 20.9. ztratil mourovatý čipovaný kocour jménem Chris!!! Kdybyste měli nějaké informace, volejte prosím na 607619876, případně napište na email meg.rejnova@gmail.com

Chris je 1,5 roku starý mourovatý kocourek. Obojek nemá, nosíval kšírky. Je čipovaný i kastrovaný a vážil cca 3kg. Je hodný, veselý, vítací. Jsme kočičí útulek Hoštecké kočky a stala se nám nemilá věc.... Předaly jsme paní R. Kněbortové 27.7.t.r.kocourka Chrise, bohužel paní se nám posléze začala vymlouvat, že je kocourek nemocný.

Od její spolubydlící víme, že se kocourka chtěla zbavit a nechat ho na nějaké veterině v Praze utratit. Když jsme paní (hyeně) psaly, že si pro kocourka přijedeme, najednou napsala, že jí zemřel, neví, kde ho zakopala atd... Vůbec jí nevěříme a doufáme, že je kocourek naživu, že ho vypustila.

Pokud byste byli tak hodní, vytiskněte prosím pátrací letáček, který naleznete v příloze emailu a vyvěste ho na nástěnku, do výlohy či na jiné viditelné místo. Také si ho můžete vložit na své webové stránky. Odměna za nalezení 3000 Kč!!!

Aktuální info o pátrání najdete zde:  https://www.psidetektiv.cz/zvire/chris-praha-mesto-2020-09-20

Leták ke sdílení najdete i na naší facebookové stránce: www.facebook.com/PsidetektivCZ

Děkuji za pomoc,
Hoštecké kočky