tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Rodinka

Úžasně milá bílomourka Lisbeth odkudsi přišla na zahradu jedné úžasné "kočičí mámy" v Praze. Zde 9.7. pod hromadou dřev porodila tři nádherná koťátka. Paní se podařilo je nalákat dovnitř, vyhradila jim pokoj, kam své kočky přestala pouštět. Koťata byla původně dost divoká, syčela, ale po čase pochopila, že se zde mají dobře. Jejich maminka Lisbeth se snažila mazlit a byla vděčná. Den ze dne se pak mrňata naučila pít z misky a chodit na písek. Kočičky jsou stále ještě trošku plašší, ale je to stále lepší a lepší.

Mikaela (Miki): mourinka, asi nejchytřejší kotě, učenlivá, nebojácná. O všechno nové se zajímá, nechá se hladit, ráda si hraje s chlupatou koulí i s ostatními hračkami i se sestrami.

Isabelle (Bella): nejakčnější ze všech koťat. Běhá, skáče, leze na všechno, všude kam může. Je chytrá, ráda si hraje s míčky a malými myškami, které nosí v tlamce.
Annika (Aný): trošku samorost, také chytrá kočička, ale rozhodně "nejde s davem". Když ostatní jí, ona zkoumá krabici, když ostatní spí, ona lítá po pokoji.
Maminka Lisbeth: zpočátku velice bázlivá kočka, která ale věděla, že dostane najíst a postupem času se osmělila, nechala se pohladit. Je velice inteligentní, krásná, velká a dnes už i velice mazlivá.
Všechny jsou dvakrát očkované a neuvěřitelně roztomilé a naléhavě hledají vlastní domovy, aby nemusely do útulku.
Kontakt:  psoz@seznam.cz nebo 728 193 712
zleva Annika Isabelle Mikaela Lisbeth
vlevo Annika vpravo Bella