tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

SC

Cassiopea (narozena 10/2020) a Siri (narozena 05/202) se poznaly až v útulku. Siri byla nalezena a odchycena svou zachránkyní u lesa v Jesenici.
Cassie pochází ze skupiny koček, které se ubytovaly pánovi v dílně v Březiněvsi. Postupně pán pochytal i koťata i dospělé kočky, dvě koťata našla domov, ale se dvěma dalšími byl problém. Cassie a její kamarádka byly velmi plaché, nenechaly na sebe vůbec sáhnout. Cassiopeinu sestřičku Oreo si pán nakonec odvezl zpět k sobě, byla na něj totiž velmi vázaná.


Cassiopea tak zůstala v útulku, kde si našla kamarádku na život a na smrt - Siri. Pár dlouhých měsíců spolu seděly v jednom pelíšku a nenechaly na sebe ani sáhnout. Před pár týdny se ale v Cassiopee něco zlomilo - z ničeho nic se s námi začala mazlit. Chceme jí proto nabídnout k adopce dříve, než jí budeme nuceni se Siri vypustit mezi ostatní divoké kočky, abychom uvolnili karanténu pro letošní koťata. Holky jsou na sebe opravdu fixované, potřebujeme proto, aby šly do společného domova, samotným by jim bylo smutno. Jen prosíme o trpělivost, zvykání na nový domov bude asi také trvat nějaký ten týden.
Kontakt: psoz@seznam.cz nebo 728 193 712