tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

zofka1Dobrý den,

možná by vás zajímal osud naší kočičky Žofky. Nakonec se o mourovatou 2 letou Žofku postarala moje sestra a nechala jí porodit 4 nádherná koťátka (nechala jí všechna). 3 z toho už jsou udaná, jejich matka kočka Žofka už je vykastrovaná veterinářem Talackem z Újezda nad lesy.

Žofka má jen malou nepatrnou jizvičku z boku a druhý den už nadšeně běhala  - vlastně včera (kastrace proběhla až dlouho po porodu).  Zbylo už jen jedno nádherné 3 barevné koťátko a jejich matka - snad se ještě zadaří je udat. Máme foto na kočičím vebu a snažíme se je udat samozřejmě zdarma. Nedokázali jsme Žofce v tak vysoké březosti kočičky vzít a nechali jsme porod projít tak jak by měl být. Žofka je neuvěřitelně vzornou matkou. Koťátka celou dobu řádila v malém zahradním domku se senem a Žofka je tam vzorně kojila a hlídala. Níže foto kočiček. Snad kočičí maminku a poslední koťátko udáme do zimy. Moje sestra má totiž už doma hromadu zvířat a jen mi takto vypomohla. Její drahý kocour se Žofky bohužel bojí, protože je to takový přešlechtěný pitomec. Už když jsem s Vámi mluvila tehdy o kastraci Žofky ve vysoké březosti, tak se mi to celé moc nelíbilo (toto řešení) a už jsem tak trochu věděla, že to nedokážu udělat, tak vysoce březí kočičku trápit. Cítila jsem odpovědnost za to, že jsme si kočičku vzali domů a že bych se měla o ní postarat trochu lépe.

Je mi Žofinky tak trochu líto, protože už k dnešnímu dni vlastně 3 majitele a stále jí hledáme domov. U nás dvou alespoň určitě nehladověla a o vlídné zacházení také nebyla nouze.

Ivana Dobiášová

Kontakt pro zájemce: hana@janis.cz nebo psoz@seznam.cz nebo 728 19 37 12