tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

 sak1
Narozeny asi v březnu 2012
Sašenka a Kačenka žily jako koťátka v bývalém útulku PSOZ v Jahodnici. Odsud si je odnesl domů pán, který je měl opravdu rád a poskytl jim výborný domov. Bohužel po čase se u něj projevila silná alergie a tak se musí nyní se svými kočičími kamarádkami rozloučit. Proto pro ně hledáme nový domov, nejlépe pro obě najednou. 


Obě jsou perfektně zdravé a vykastrované. Sašenka je neuvěřitelně mazlivá a neustále vyžaduje pozornost a hlazení. Miluje lidi (a ráda je olizuje :). Když se zrovna nemazlí, nejradši si hraje s laserovým ukazovátkem nebo s čímkoliv zajímavým co člověk drží v ruce a hýbe se :).
Kačenka si raději hraje s kočkami, tedy se Sašenkou :), ale mazlivá je taky a lidi má ráda. Obzvlášť večer, když dostane tu správnou náladu, nedá se jí "zbavit" :). Její nejoblíbenější hračky jsou jakékoliv udice a vábničky. Zajímavé je, že když se s ní člověk chce mazlit, stačí jí (něžně!) zatahat za ocásek a ona zamručí a okamžitě se hodí na záda a chce hladit na bříšku :). 
Jediné co úplně dlouho nevydrží je nošení v náručí, na to musí mít specifickou náladu a není to často. Když ale člověk sedí nebo leží, přijdou za ním praktiky vždycky. Obě kočičky taky vítají kohokoliv kdo přijde domů. Vždycky čekají před dveřmi když slyší klíče v zámku.
Jedí prakticky všechno, jak kozervy nebo paštiky, tak i granule. Jen Bozita jedné z nich nedělá dobře, nejsem si ale jist které z nich, protože při jídle si plynule mění misky :). Nejraději mají asi konzervy Applaws s tuňákem.
Obě jsou zvyklé na soužití s pejskem, Kačenka psa svých lidí dokonce miluje a chce si s ním pořád hrát. To stejné platí pro ještěrku Agamu Vousatou, kterou se nesnaží sníst, ale chtějí si s ní hrát. Ještěrka to nicméně příliš neoceňuje :).
Novým majitelům současný majiteli rád věnuje dva kočičí záchody - jeden starší a jeden úplně nový a úplně nové škrabadlo.


Kontakt: psoz@seznam.cz nebo 728 19 37 12 (volejte raději k večeru)