tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

rit1Rituška se do útulku Kocour Felix v Klecanech dostala začátkem června z jednoho pražského sídliště. Zde žily dvě mourovaté sestry a společně se staraly o šest koťátek, aniž by bylo jasné, které z nich je které. Všechny se podařilo odchytit, ale měli přijít do domácího depozita do doby, než odkojí. Byt je ale malý a tak slečně nemohla vzít obě maminky.

Nechali jsme tedy koťátka u té, která měla víc mléka a Ritušku jsme zatím ubytovali v Kocouru Felixovi. Zde se jí však začalo dělat víc a víc mléka a již jsme to chtěli řešit s veterinářem, když v tom nám zavolala paní z firmy na Barrandově, že v lese našli krabici se třemi maličkými koťátky. Přivezli nám je a my jsme je zkusili dát k Ritušce. Ta se jich okamžitě nádherně ujala a od té doby je to nejúžasnější mamina. Koťátka díky ní přežila, zejména maličkého černobílého by se zřejmě jen těžko podařilo bez náhradní maminky udržet naživu.
Zhruba do konce července budou všichni tři ještě u své nové maminky, mezitím budou naočkovány a pak už budou moc rádi, jestliže najdou vlastní domov. Kočičku pak vykastrujeme a také pro ni tedy již hledáme vlastní domov. Koťátka lze již nyní navštívit a případně si je závazně zamluvit.
Kontakt: hana@janis.cz nebo psoz@seznam.cz nebo 728 18 37 12 (prosím volejte raději k večeru)