tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Niccoleta

Nicoletta k nám do útulku přijela před pár týdny. Se svojí maminkou Valerií byla odchycena v Karlíně naší spolupracovnicí. Valerie k nám šla původně jen na kastraci, zatím je stále u nás. Valerie je velmi plachá, nechá se pohladit jen někdy a jen od někoho. Nicoletta je narozdíl od své maminky k lidem vstřícnější. Stále se ale jedná o plašší přibližně půlroční holčičku. Se správnou péčí a dávkou trpělivosti se z ní stane mazlivý miláček.

Číst dál...

Maggie

Maggie jsme vám tu nabízeli v červnu spolu s jejími čtyřmi vlastními (Sasha, Shane, Glenn a Paul) dvěma nevlastními (Spencer, Jessie) sourozenci a s maminkou (Carol). O Maggie byl největší zájem ze všech, kočička se prostě líbila. Lidé si pro ni několikrát do útulku přišli, ale nakonec vždy odcházeli s někým jiným. Kočička tak zůstala na ocet. Moc ráda by si našla svojí rodinu co nejdříve, bohužel je momentálně v útulku kolem padesáti koťat a mnohé z nich jsou vzhledově atraktivnější než Maggie.

Číst dál...

SB 2
Šedobíl (naroz asi 2018) je úžasně přítulný tvoreček. Nebyl ale vždy takový a asi zažil hodně zlého. Objevil se na jaře letošního roku na půdě jedné chalupy poblíž Jindřichova Hradce. Chalupa v zimě není obývaná, ale na půdě sídlí místní volně žijící kočky, které zde mají polystyrenové budky a přes zimu je krmí sousedka.
A letos se z ničeho nic objevil šedo-bílý, velmi vyhublý kocourek s příšernou srstí, kterého ve vesnici nikdo dřív neviděl. Strašně se bál lidí, ale u jídla se ukázal. Když na začátku léta přijeli majitelé, převzali opět krmení "svých toulavek" a paní začala krůček po krůčku nový přírůstek umazlovat. Ten se pomalu přestával bát, ale bohuže chytil ošklivou rýmu, která mu, jak se později zjistilo, přešla v zápal plic.

Číst dál...

MM2

MM1

Max a Mini (naroz 05/2021) pocházejí z kočičí kolonie poblíž Stodůlek. V místě se má bourat, kočky už tam nadále být nemohou, proto skvělá paní, která v místě bydlí a jedna naše spolupracovnice v místě kočky chytají. Dospělé jsou dost divoké, naštěstí je pro ně zajištěno místo na jedné farmě, takže po chycení jim zajistíme kastraci, pokastrační péči a FeLV-FIV testování a můžou jít směrem do nového domova.

Číst dál...

Máša 2
Tahle milá tříbarevná mazlivka Máša (*2020) hledá akutně domov. Musela bohužel odejít od původních majitelů kvůli silné alergii jejich synka. Nyní je v náhradním domově, kde bohužel není spokojená. Je kontaktní, upovídaná, zvyklá na malé děti, miluje hraní, mazlení. Kočička je většího vzrůstu, zdravá a má k sobě kompletní vybavení a očkovací průkaz.

Číst dál...

Sestry
Dája a Mája (naroz. koncem 2019) nemají v životě štěstí. Narodily se krásné, ale plaché mamince na statku člověka, který své kočky nekastroval a pak koťátka rozvážel po útulcích. Tak se Dája a Mája, když jim bylo asi půl roku dostaly do útulku PSOZ Kocour Felix v Klecanech. Obě byly hodně plaché, ale po několika měsících v útulku si na lidi zvykly. Dája se už nechala pohladit a Mája alespoň neutíkala.

Číst dál...

H2
Punčiška a Mančinka (holky) a Ponožka a Kapánek (kluci) (naroz. 06/2021) (POZN: Na fotkách vypadají větší, než jsou ve skutečnosti.) se narodili nesmírně hodné mamince Mikešce (naroz. asi 2019) v jedné obci poblíž Jindřichova Hradce. Maminka s koťaty se jednoho červencového dne objevila na zahradě u místní paní. Ta velmi pečlivě zjišťovala, zda kočička (a tedy i koťata) někomu nepatří - kočička je nádherně a velmi netypicky zbarvená, t.zv. "mramorovaná", takže popsat ji bylo snadné.

Číst dál...

Medi
Medi (naroz. 2015) je nádherná klidná a přítulná kočičí dáma, od koťátka zvyklá žít se svou milovanou paničkou. Bohužel panička před nyní zemřela a ačkoli její rodina podědí byt, pro kočičku už v něm není místo. A tak se Medi musela přestěhovat do útulku Kocour Felix v Klecanech.

Číst dál...

Garfield 2
Garfield (nariz. asi 2019) je neuvěřitelný mazel a miluje lidi. Chtěl by s nimi bydlet, ideálně vevnitř, ale i s občasnou možností přístupu ven. To vše už původně měl, ale jeho páníčci prodali dům a odstěhovali se - bohužel bez něj.

Číst dál...