tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Max 2

Ráda bych Vás poprosila o velkou pomoc. Hledáme jednoho člověka z miliónu, který by se hodil svými zkušenostmi a životní situací pro adopci našeho Maxe. Je to pes, který si prošel za svůj rok života peklem a postupně jsem ho dostali do relativně adoptovateného stavu, ale potřebuje pomoc s hledáním. Informace o Maxíkovi ZDE.

Prosím pokud můžete, sdílejte jeho video na svých sociálních sítích. Moc nám tím pomůžete. Adopční videa se nám moc osvědčila, jejich síla je obrovská.

Odkaz na VIDEO.

Číst dál: Pejsek Max

Ruda

Tento nádherný a podle všeho dříve dobře živený pes byl nalezen minulý týden v obci Matějovec u Českého Rudolce. Je to kliďas, neuvěřitelně hodný i na děti a jiné psy, ale kontakt se psy nevyhledává, asi byl u lidí jedináčkem. Je vděčný za pohlazení a schopný bez problémů pobývat v bytě. Protože nikdo nereagoval na plakátky a pejsek neměl čip ani známku, je velmi pravděpodobné, že není ztracený, ale vyhozený. Nyní je v dočasné péči v Jindřichově Hradci. V nejbližších dnech bude přeočkován a očipován a následně pro něj naléhavě hledáme domov – paní, která jej našla si jej nechat nemůže, protože ačkoli ruda je moc hodný, její vlastní fenka absolutně nesnáší jiné psy. Nechceme ale, aby se dostal do špatných rukou, takže za něj bude účtován standardní útulkový poplatek.

Kontakt:  psoz@seznam.cz nebo 728 19 37 12

maxik1Německý pinč Max pochází z chovné stanice Rozárka od paní Rejnkové. Je mu 3 a půl roku, s PP. 
Z chovné stanice si jej přivezli mladí manželé, když mu byli cca 4 měsíce. Schovával se v koutě a byl nedůvěřivý.  Hned se jim zalíbil a říkali si, že to je ten pravý. Byl hodně vyděšený a bázlivý, tak mu chtěli pomoci.

Číst dál: Německý pinč Maxík