tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Ber1

Briťák Bertík, kterého jste mohli vidět v nabídce kočiček k osvojení se u nás (naštěstí) příliš neohřál. nyxní bydlí u bezvadných lidí s jejich dalšími dvěma kočičáky. tydy jsou zpráva z nového domova:

Dnes nás v pracovně navštívila manželka a micimutr v jedné osobě.Byli jsme velmi rádi protože si s Bertíkem hrála nakrmila ho z prstu olizováním jogurtu. Bertík na mě dělal dojem, že truchlí po původní paničce, ale asi to nebude truchlení v tom pravém slova smyslu, ale prožívá ty veliké změny, které se s ním v posledních dnech děly.

Ber4

Přes den stále něco zkoumá prohlíží, vyzkoušel i naše veliké škrabadlo a prolejzku a taky  voliéru s prolejzkou co mám z balkónu.Tam se mu moc líbilo ale byla hodně zima tak se vrátil do bytu. Sám si vytipoval místečko na nejvyšším bodě skříně a tam chodí svoji činnost prokládat spánkem.

Náš Felix by si s Bertíkem chtěl už hrát, a tak na něj dorážel ,až mu Bertík jednu plácnul, bude si muset počkat až se Bertík plně aklimatizuje. Baruška je naprosto nad věcí,vše sleduje z nejvyššího bodu prolejzky. na fotkách jsou i Matýsek a Miki, ti žijí u mojí ženy. Takže dohromady máme opravdu smečku a ještě na zahrádce mám kocourka a nastěhovaly se k němu dvě kočky.

Ber2

Ber3

 

Ber5