tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Judy

 

Ahoj kočičáci, ahoj teto Hanko,

 

dnes je to přesně rok, co jsem si vybrala nové páníčky a přesvědčila paničku, že právě mě určitě nejvíc potřebují.

Zpočátku jsem měla obavy, zda dělám všechno dobře, abych je nenaštvala a nevrátili mě. Ne, že bych se měla v Klecanech špatně, ale pro mě tam bylo "překočkováno" a já jsem ráda za jedináčka. Skoro měsíc mi trvalo, než jsem si dovolila skočit na gauč -  a než jsem poprvé usnula v posteli, uběhlo ještě dalších pár týdnů. A co mi dali do mističky, to jsem hned  zbaštila.

 

 Dneska už jsem "frajerka" a páníčky jsem si dokonale omotala kolem tlapek. V posteli se rozvaluju tak, že panička má co dělat, aby nespadla, baštím jen masíčko a granule, kapsičku sním jenom na chalupě, kde mám strach, že přijde ten pes, co ho tam cítím, a všechno mi sežere.

Ale také jsem zjistila, že jenom spát a ležet na okně není to pravé  a objevila jsem kouzlo  některých hraček. Moc se mi líbí provázky, klubíčka (ty mi panička tak zvláštně zašívá, abych je nerozmotala), vlasce a taky rybářské splávky ( ty kradu páníčkovi, když se chystá na ryby).To potom skáču jako puberťačka. A nejvíc ze všeho se těším na večer, kdy si panička sedne k takové černé mluvící bedně, já se uvelebím hned vedle ní a ona mě češe. To je balada.....

Ale na klín si sednout nejdu a chovat se   - to vůbec -  jsem totiž dáma a žádné malé kotě,...

Prostě mi je fajn a svůj kočičí život si patřičně vychutnávám.

 

Moji milí, všechny vás moc a moc pozdravuju a všem kočičkám přeju, aby taky našli někoho, "kdo je moc potřebuje".

 

Vaše Judyna

 

P.S.- Už vím, proč se jmenuju Judy - když se mi nese bašta do misky, opravdu vřeštím jako ta opice z  Daktari.