tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Nedávno se na nás obrátil exekutor, že v bytě, který podléhá exekuci žije několik koček, které tam majitelé nechali spolu s nábytkem. Ujali jsme se jich a postupně jsme je umístili. Toto je zpráva z nového domova od dvou z nich, sester – želviček, které bydlí spolu u mladé výtvarnice:

Želvičky

Kočičkám se daří moc dobře. 
Jsou zdravé a spokojené.
Mám je teprve něco málo přes týden, ale přijde mi, že ke mě domů zapadly jako by tady byly odjakživa. 
Bála jsem se, jak si zvyknou, jestli nebudou smutnit, čekala jsem, že se první dny budou schovávat a budeme si na sebe postupně zvykat.

Měla jsem obavy hlavně proto, že už jsou velké. Ale jak už jsem vám říkala minulý pátek do telefonu, když jsem si je přivezla domů, prozkoumaly celý byt, najedly se, pomazlily se se mnou. 
A v dalších dnech si u mě už úplně zvykly. Obě si našly svoje oblíbená místa na spaní přes den a od druhé noci spí spokojeně v posteli. :-) 
Budu mluvit za ně, ale myslím, že jsou u mě spokojené. :-) 
A já jsem opravdu moc ráda, že si mě vybraly. Dělají mi každý den radost a vypadá to, že i ony jsou se mnou moc rádi. Když nespí, jsou mi pořád v patách. :-) 
Jsem úplně dojatá z toho, jaké jsou, jakou mají povahu.
Jsou mazlivé, přítulné, hodné, ale jsou i hravé. Míčky a plyšové myšky honí po celém bytě. :-)

Jsem opravdu moc ráda, že jsem navštívila váš útulek. Jednak proto, že mám díky tomu dvě úžasné kočky, ale taky proto, že jsem viděla, jak hezky se o kočičky u vás staráte!

Ať se vám i všem kočičkám u vás daří co nejlépe!

Hezký víkend!

Jana