tel: 728 193 712 (volejte večer)

č.účtu: 179500872/0300

Lojza

Černý chlupatý půlroční Lojzíček, do minulého týdne bydlící v našem útulku Kocour Felix, nám právě napsal ze svého nového domova. Žije tam s dvěma dvonožci a s kočičkou Bernadetkou, kterou si od nás jeho noví spolubydlící Talpovi vzali asi před půl rokem:

Milá této Hanko,
posílám první dojmy z nového domova.
Nejdřív jsme se s novou paničkou zastavili na skok u její maminky, kde už netrpělivě čekal i  můj nový páníček. Oba se nade mnou rozplývali a hladili mě jako o závod - to bylo blaho.


Doma jsem se nejdřív schoval v koupelně pod skříňku, byl tam skvělý rozhled a měl jsem krytá záda. Byla tam totiž ještě jedna kočička a na "ženské je prý lepší si dát pozor".  Dlouho jsem pod skříní nevydržel - vylákala mě vůně "kapsičky" v mističce.  A byla jen pro mě!  Ta druhá kočička měla svou mističku, do které zabořila čumáček a nic jiného ji nezajímalo.  Takové chutné přivítání si dám líbit. Pak jsem šel prozkoumat, kde se tady spí - postel je tu veeeliká. Tam se (když se páníček s paničkou trošku uskrovní) vejdeme všichni. Bernadetka (to je paní domácí) sice občas trošku zasyčí, ale to se jen tak dělá.  Ze záchůdku mě nevyhání, od krmení také ne, už jsme se i očuchali, to bude parťačka na "lumpárny".
Děkuju, že jste mě k nim dali. 
Moc zdravím a ostatním kočičkám a kocourkům přeji, aby se také brzy dostali ke svým "rozmazlovatelům"
Váš Alois Talpa